RU

Прокуратура розкрила нові земельні афери у Києві

08.09.2010, 15:55

Прокуратура Києва зафіксувала факти відведення земельних ділянок на території столиці так званим "підставним" особам.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі відомства, перевірка дотримання вимог земельного законодавства при відведенні земельних ділянок у Києві проводилася у серпні за дорученням Президента України і Генерального прокурора.

Під час перевірки встановлено, що на території мікрорайона Жуляни у Солом’янському районі столиці рішенням Київради ще у 2008 році, яке було опубліковано тільки у кінці 2009 року, виділені 25 ділянок загальною площею 2,5 га жителям міста Ніжина Чернігівської області.

"Як з'ясувалося, група осіб збирала заяви цих громадян, заплативши кожному грошову винагороду у розмірі до 300 грн. Ці заяви та інші документи пізніше використовувалися як прикриття для незаконного отримання земельних ділянок", - повідомили у відомстві.

За результатами перевірок, столична прокуратура 3 вересня порушила кримінальну справу за фактом шахрайства групою осіб, що спричинило незаконне вилучення земельних ділянок з власності територіальної громади Києва (ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України).

Розслідування кримінальної справи доручено СУ ГУ МВС України у Києві.

Прокуратура столиці вже заявила позов до суду про визнання недійсним згаданого рішення Київради.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини