Прокуратура розкрила нові земельні афери у Києві

08.09.2010, 15:55

Прокуратура Києва зафіксувала факти відведення земельних ділянок на території столиці так званим "підставним" особам.

Як повідомили ЛІГА

Прокуратура Києва зафіксувала факти відведення земельних ділянок на території столиці так званим "підставним" особам.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі відомства, перевірка дотримання вимог земельного законодавства при відведенні земельних ділянок у Києві проводилася у серпні за дорученням Президента України і Генерального прокурора.

Під час перевірки встановлено, що на території мікрорайона Жуляни у Солом’янському районі столиці рішенням Київради ще у 2008 році, яке було опубліковано тільки у кінці 2009 року, виділені 25 ділянок загальною площею 2,5 га жителям міста Ніжина Чернігівської області.

"Як з'ясувалося, група осіб збирала заяви цих громадян, заплативши кожному грошову винагороду у розмірі до 300 грн. Ці заяви та інші документи пізніше використовувалися як прикриття для незаконного отримання земельних ділянок", - повідомили у відомстві.

За результатами перевірок, столична прокуратура 3 вересня порушила кримінальну справу за фактом шахрайства групою осіб, що спричинило незаконне вилучення земельних ділянок з власності територіальної громади Києва (ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України).

Розслідування кримінальної справи доручено СУ ГУ МВС України у Києві.

Прокуратура столиці вже заявила позов до суду про визнання недійсним згаданого рішення Київради.


Популярне