Прокуратура пояснила, чому зносять кіоски на "Лісовій"

16.05.2011, 14:55
Прокуратура пояснила, чому зносять кіоски на
8f646e13e3ad4a0658920444e666c4a2.jpg

За даними прокуратури Києва, демонтаж і вивезення 64-х незаконних тимчасових споруд, які розташовані в охоронних зонах на вул. Кіото поряд зі станцією метро "Лісова", проводиться за розпорядженням прокуратури Деснянського району столиці

Прокуратура пояснила, чому зносять кіоски на "Лісовій"
Головне управління контролю за благоустроєм Києва почало демонтаж і вивезення 64-х незаконних тимчасових споруд, які розташовані в охоронних зонах на вул. Кіото поряд зі станцією метро "Лісова", виконуючи розпорядження прокуратури Деснянського району столиці. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Під час прокурорської перевірки встановлено, що на кабельній лінії 10 кВ ПАТ "Київенерго" у кордонах охоронних зон розташовані 53 торгові павільйони без документів, які доводять право на земельну ділянку, і всупереч вимогам Закону України "Про електроенергетику" і Правил охорони електричних мереж, затвердженого Кабінетом Міністрів.

"Згідно з актом Держінспекції промислової безпеки і охорони праці у хімічній промисловості і газовому господарстві, установка малих архітектурних форм за цією адресою створює загрозу життю і здоров'ю людей, тому що 48 споруд у порушенні Правил охорони електричних мереж розташовані вздовж траси підземного газопроводу на відстані менше двох метрів, 11 - безпосередньо на трасі", - йдеться у повідомленні.

Крім того, на ділянці у радіусі 20 м від входу (виходу) на станції метро "Лісова" незаконно встановлені 14 МАФів, розташування яких суперечить вимогам Закону України "Про транспорт", зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, раніше активісти громадської організації "Коаліція учасників помаранчевої революції" заявили, що сьогодні вранці у Києві група невідомих за підтримки більше ста співробітників міліції і працівників комунальних служб почали штурм ринку "Лісової".

До того ж керівник прес-служби столичної міліції Володимир Поліщук зазначив, що співробітники КП "Київблагоустрій" демонтують малі архітектурні форми не на ринку "Лісовий", а біля однойменної станції метро. Демонтаж, за його словами, проводиться законно.

Про те, що демонтаж МАФів біля станції метро "Лісова" у столиці проходить законно, заявив і глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов.

Водночас Підприємці київського ринку "Лісовий" і активісти КУПР оголосили надзвичайний стан і створили Комітет самозахисту ринку, щоб цілодобово чергувати на його території.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - КЛУБ 4 ЛАПИСобаче офісне життя