RU

Прокуратура пояснила, чому зносять кіоски на "Лісовій"

16.05.2011, 14:55
Прокуратура пояснила, чому зносять кіоски на
8f646e13e3ad4a0658920444e666c4a2.jpg

Прокуратура пояснила, чому зносять кіоски на "Лісовій"
Головне управління контролю за благоустроєм Києва почало демонтаж і вивезення 64-х незаконних тимчасових споруд, які розташовані в охоронних зонах на вул. Кіото поряд зі станцією метро "Лісова", виконуючи розпорядження прокуратури Деснянського району столиці. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Під час прокурорської перевірки встановлено, що на кабельній лінії 10 кВ ПАТ "Київенерго" у кордонах охоронних зон розташовані 53 торгові павільйони без документів, які доводять право на земельну ділянку, і всупереч вимогам Закону України "Про електроенергетику" і Правил охорони електричних мереж, затвердженого Кабінетом Міністрів.

"Згідно з актом Держінспекції промислової безпеки і охорони праці у хімічній промисловості і газовому господарстві, установка малих архітектурних форм за цією адресою створює загрозу життю і здоров'ю людей, тому що 48 споруд у порушенні Правил охорони електричних мереж розташовані вздовж траси підземного газопроводу на відстані менше двох метрів, 11 - безпосередньо на трасі", - йдеться у повідомленні.

Крім того, на ділянці у радіусі 20 м від входу (виходу) на станції метро "Лісова" незаконно встановлені 14 МАФів, розташування яких суперечить вимогам Закону України "Про транспорт", зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, раніше активісти громадської організації "Коаліція учасників помаранчевої революції" заявили, що сьогодні вранці у Києві група невідомих за підтримки більше ста співробітників міліції і працівників комунальних служб почали штурм ринку "Лісової".

До того ж керівник прес-служби столичної міліції Володимир Поліщук зазначив, що співробітники КП "Київблагоустрій" демонтують малі архітектурні форми не на ринку "Лісовий", а біля однойменної станції метро. Демонтаж, за його словами, проводиться законно.

Про те, що демонтаж МАФів біля станції метро "Лісова" у столиці проходить законно, заявив і глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов.

Водночас Підприємці київського ринку "Лісовий" і активісти КУПР оголосили надзвичайний стан і створили Комітет самозахисту ринку, щоб цілодобово чергувати на його території.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини