RU

Прокуратура повернула алкоголь і сигарети у київські кіоски

06.04.2011, 10:25
Прокуратура повернула алкоголь і сигарети у київські кіоски - Фото
c7a5d5be030f8806ef399c9933d7000c.jpg

Прокуратура повернула алкоголь і сигарети у київські кіоски

Столична прокуратура оскаржила рішення Київради про заборону продажу алкоголю і сигарет у київських кіосках. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі відомства.

Як повідомляє прес-служба відомства, після прийняття цього рішення столична прокуратура звернулася до Департаменту контролю над виробництвом і обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА України і Антимонопольного комітету для отримання правової оцінки документа.

"Органи контролювання надали висновки, якими підтверджена наявність порушень вимог законодавства про ліцензування певних видів господарської діяльності і про регулювання обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів у прийнятті рішення Київради", - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі наголосили, що згідно зі ст. 1 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів" місцем реалізації тютюнових виробів є торгове приміщення без обмеження площі, а для алкогольних напоїв - приміщення з торговою площею не менше 20 кв.м.

"Але всупереч вимогам цього закону пункт 2 рішення Київської міської ради забороняє торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами у тимчасових спорудах загальною площею не менше 40 кв.м. Враховуючи виявлені порушення, прокуратура столиці 4 квітня 2011 року оскаржила п. 2 і п. 3 рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року "Про деякі питання з впорядкування у Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) і тютюновими виробами", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, у грудні минулого року Київрада заборонила продаж алкоголю і сигарет у кіосках, а також у всіх закладах торгівлі під час проведення масових заходів.

Ринок алкоголю і тютюну: добірка новин>>>
Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини