RU

Прокуратура порушила справу проти екс-чиновника Черновецького

17.05.2011, 12:45
Прокуратура порушила справу проти екс-чиновника Черновецького - Фото
9b662a63f5859f221c887e8786d5da8b.jpg

Прокуратура порушила справу проти екс-чиновника Черновецького
Столична прокуратура порушила кримінальну справу щодо колишнього начальника Головного управління капітального будівництва Київської міської держадміністрації.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі відомства, справа порушена за ч. 2 ст. 364 і ч.2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Згідно з повідомленням, прокуратура провела перевірку використання бюджетних коштів на реконструкцію споруд очищення стічних каналізаційних вод і будівництва технологічної лінії з оброблення та утилізації опадів Бортнічеської станції аерації департаменту експлуатації каналізаційного господарства "Київводоканалу".

Встановлено, що колишній начальник управління, зловживаючи своїм службовим становищем, підписав з одним із приватних підприємств столиці явно фіктивні акти прийому-передачі проектної документації, пов'язаної з будівництвом ілоспалювального заводу. На основі цих документів екс-чиновник перерахував підприємству понад 5,6 млн. грн.

"Фактично роботи виконані не були, обумовлена договором проектна документація була відсутня. Посадові особи підприємства-підрядника ухиляються від спілкування з тими, хто перевіряє", - зазначили у столичній прокуратурі.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини