RU

Прокуратура опротестувала рішення про продаж Житнього ринку

22.02.2010, 14:40

Столична прокуратура опротестувала рішення Київради про включення нежитлових споруд Володимирського і Житнього ринків до переліку підприємств, які належать приватизації і продажу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі відомства, столична прокуратура перевірила законність рішення Київради, згідно з яким до переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади столиці, які належать приватизації, були включені нежитлові будинки по вул. Горького, 115 (споруди Володимирського ринку) і по вул. Верхній Вал, 16 (споруди Житнього ринку). Під час цієї перевірки були встановлені порушення вимог законів "Про приватизацію державного майна" і "Про місцеве самоврядування в Україні".

Зокрема встановлено, що ці приміщення були виставлені на приватизацію не як цілісні комплекси, а як окремі приміщення, до того ж рішення про їхню приватизацію не було узгоджено з Київським міським територіальним відділенням Антимонопольного комітету України.

Більше того, наголосили у прокуратурі, майнові операції, які здійснюють органи місцевого самоврядування з об'єктами комунальної власності, не повинні послабляти економічні основи місцевого самоврядування, зменшувати обсяг і погіршувати якість послуг, що надаються населенню.

"Якщо ці ринки будуть приватизовані і продані, міський бюджет недоотримає стабільні надходження. Це завдасть значного удару по малому і середньому бізнесу, тисячі представників якого будуть позбавлені зарабітку", - наголосили у прес-службі відомства.

Протест прокурора підлягає обов'язковому розгляду у встановлений законом десятиденний строк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київська влада вирішила продати на аукціоні будівлі Володимирського і Житнього ринків. Водночас глава комісії Київради з питань власності Володимир Дейнега заявляв журналістам, що приватизація цих ринків проводиться в інтересах народного депутата від БЮТ Богдана Губського.

Тим часом, представники незалежної профспілки орендарів "Захист праці" заявляли, що будівлю Житнього ринку у Києві спробували підпалити з метою визнання її непридатною для торгівлі. Однак і міліція, і власник крамниці, в якій спалахнула пожежа, заперечували факт підпалення.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини