Прокуратура опротестувала продаж кінотеатру у Києві

28.02.2011, 14:55

Столична прокуратура опротестувала рішення Київради, за яким до об'єктів приватизації без збереження профілю віднесено кінотеатр "Молодіжний". Про це ЛІГАБізнесІнф

Столична прокуратура опротестувала рішення Київради, за яким до об'єктів приватизації без збереження профілю віднесено кінотеатр "Молодіжний". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі відомства.

У прокуратурі наголосили, що "рішення Київради від 23 березня 2000 року "Про затвердження переліку об'єктів, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва і підлягають приватизації" суперечить вимогам законодавства України про культуру, оскільки під час приватизації не допускається ліквідація кінотеатру, а також його перепрофілювання з іншою метою".

Крім того, згідно з Законом України "Про приватизацію державного майна", приватизації не підлягають об'єкти культури, які мають загальнодержавне значення і діяльність яких забезпечує соціальний розвиток, збереження і підвищення культурного, наукового потенціалу, духовних цінностей, йдеться у повідомленні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации