RU

Прокуратура Києва почала перевірки законності нарахування тарифів за ЖКГ

15.06.2011, 12:31
Прокуратура Києва почала перевірки законності нарахування тарифів за ЖКГ - Фото
00bc4eac2c9d87b771d6460ab9c1a928.jpg

Прокуратура Києва почала перевірки законності нарахування тарифів за ЖКГ
Прокуратура міста Києва почала перевірки з питань дотримання органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування і суб'єктами господарювання, що надають послуги за утримання будинків і споруд і прибудинкових територій, вимог законодавства у сфері житлово-комунальних послуг при розрахунку, встановленні, узгодженні і нарахуванні тарифів споживачам. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

За першими результатами перевірки прокуратурою міста оскаржено розпорядження КМДА від 17.11.09 N1292 у частині встановлення тарифів та їхньої структури для будинку N16 у пер. Сеноманському у Києві (ТОВ "ЖЕП "Деснянка"). Це розпорядження не відповідає вимогам статей 30, 31 Закону "Про житлово-комунальні послуги", п. 2 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд і прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабміну від 20.05.09. Як з'ясувалося, ТОВ "ЖЕП "Деснянка" при формуванні тарифу на п'ять багатоповерхових житлових будинків не врахувало площу одного з них, внаслідок чого був завищений тариф на житлово-комунальні послуги для жителів всіх п'яти будинків. Тобто громадяни чотирьох будинків умовно оплачували житлово-комунальні послуги, які були нараховані для п'яти будинків. Враховуючи виявлені порушення, прокуратурою внесено розпорядження директору ТОВ "ЖЕП "Деснянка" з вимогою провести перерахунок і затвердити нові тарифи.

Водночас прокуратурою міста підготовлено подання у Київську міську державну адміністрацію, відповідно до якого суб'єкти господарювання, що надають послуги за утримання будинків і прибудинкових територій, зобов'язані надати у КМДА на узгодження розрахунків тарифу з відповідним протоколом громадських слухань і визначити єдиний розмір тарифу, який можуть використати суб'єкти господарювання для узгодження КМДА тарифу щодо будинку. Наразі перевірки тривають.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини