RU

Проектувальник: Міст метро в Києві може обвалитися будь-якої миті

05.06.2018, 13:08
Проектувальник: Міст метро в Києві може обвалитися будь-якої миті - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Міст Метро в Києві може обвалитися будь-якої миті. Про це Громадському радіо заявив співавтор проекту моста Георгій Росновський.

"Цей міст мав простояти 100 років, якщо за ним стежити. Але цей міст вже через років 30 почав викликати великі побоювання. Тому що обстеження показало, що там багато тріщин і арматура в поганому стані", - зазначив Росновський.

За його словами, стяжка залізобетонних елементів стягнута цими пучками, а вони поржавіли. "Під час будівництва дві полуарки стягують стяжкою, в якій знаходяться напружувані пучки арматур, так ось ці пучки арматур як слід не ізолювали", - уточнив фахівець.

Відповідаючи на питання, чому вони не були достатньо ізольовані, Росновський сказав: "Їх потрібно було капітально мотати спеціальною ізолентою, або ж розмістити трубки в канали, а потім заповнити розчином, але цього не зробили. Через це міст в дуже поганому стані" .

Він вважає, що це помилка проектувальника і будівельників. "Коли міст здавали в експлуатацію, я був в Афганістані, але перед від'їздом я зробив проект естакади - метро з моста на лівий берег", - пояснив Росновський.

Співавтор проекту додав, що капремонт є неможливим, тому що він не допоможе. "Потрібна реконструкція. Для цього потрібно потихеньку розбирати дорогу авторуху, розбирати деякі конструкції і замість двох смуг робити по три смуги. У мене зроблений такий проект", - додав він.

У Києві з 1 травня розпочалася підготовка до реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини