RU

Продовження "синьої" лінії метро цього року "поглинуло" понад 400 млн. грн.

28.07.2008, 10:58

Київський метрополітен повідомляє, що будівництво нової ділянки Куренівсько-Червоноармійської лінії зі станціями "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська" ведеться високими темпами і станом на 25 липня 2008 року заборгованості за виконані роботи перед ВАТ "Київметробуд" немає. Усього за 7 місяців цього року на рахунок "Київметробуду" на продовження Куренівсько-Червоноармійської лінії було спрямовано майже 401 млн. грн.

Як повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен", на початку цього місяця заборгованість на цій ділянці становила майже 18 млн. грн., у липні її погасили. Водночас, на рахунок ВАТ "Київметробуд" як авансовий платіж було направлено майже 14 млн. грн. Таким чином, цього місяця профінансовано майже 32 млн. грн.

За весь 2007 рік роботи з продовження Куренівсько-Червоноармійської лінії профінансовано на суму понад 469 млн. грн.

Нагадаємо, київський метрополітен було відкрито у 1960 році. Складається з трьох ліній протяжністю близько 60 км, на яких розташовано 46 станцій. Пассажирообіг метрополітену становить близько 2,3 млн. людей за добу. До 2012 року метрополітен планують "поповнити" 20 новими станціями. Внаслідок цього протяжність ліній метрополітену збільшиться на 20 км.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини