RU

Проїзд у київському метро не подорожчає

09.01.2013, 13:34
Проїзд у київському метро не подорожчає - Фото
7895e6022a556d2e9692acfecf628666.jpg
Кияни будуть продовжувати їздити в метро за колишньою ціною. Про це заявив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, повідомляє прес-служба міськадміністрації.

За словами чиновника, сьогодні місто дотує кожну поїздку в метро, ​​компенсуючи метропллітену витрати на перевезення, оскільки економічно обгрунтований тариф вище, ніж встановлена ​​вартість проїзду. Щоб визначати суму, яку потрібно компенсувати підприємству, місто розраховує економічно обгрунтований тариф щорічно.

"Варто розуміти різницю між поняттями "тариф" і "вартість проїзду". Тариф ми визначаємо для того, щоб мати можливість компенсувати з міського бюджету витрати підприємства на перевезення одного пасажира. Так, згідно з розрахунками КП Київський метрополітен, економічно обгрунтований тариф на 2013 рік становить 3-3,05 грн. Фактично, сьогодні місто дотує кожну поїздку на 1 гривню", - зазначив Крамаренко.

Раніше ЗМІ повідомляли, що в 2013 році проїзд у підземці може подорожчати, пояснюючи це різницею між економічно обгрунтованими тарифами та діючою вартістю проїзду.

Досьє на Руслана Крамаренка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини