RU

Проїзд у київських маршрутках знову подорожчає

15.02.2010, 16:32

Приватні пасажирські перевізники Києва збираються збільшити тарифи на 25%. Про це в коментарі газеті "Ділова столиця" заявив глава міської організації роботодавців-перевізників "Столиця" Валерій Липецький.

За його словами, зараз перевізники готують розрахунки, що обґрунтовують такий крок, після чого збираються передати їх до ГУ транспорту міськдержадміністрації.

"Необхідність збільшення вартості проїзду з'явилася у листопаді 2009 року, коли парламент збільшив на 200 грн. рівень мінімальної заробітної плати, що призвело до збільшення розміру податкових відрахувань. Приблизно з цього ж часу почали дорожчати паливо і запчастини. Наприклад, навесні 2008 року, коли приватники останній раз збільшували тарифи, дизпаливо коштувало 5-5,5 грн./л, а зараз - 6,8-7 грн./л. У результаті в січні деякі члени асоціації зазнали збитків", - зазначив він.

За словами В.Липецького, вартість проїзду зростатиме на різних маршрутах індивідуально, але максимальний розмір не повинен перевищувати 50 коп. "Ми вже провели консультації з АМКУ, представники якого заявили, що якщо розрахунки перевізників будуть обґрунтовані, то проблем у них не виникне", - додав він.

Нагадаємо, про те, що проїзд у київських маршрутках подорожчає, перевізники заявляли ще восени минулого року. Тоді вони обіцяли збільшити ціни на проїзд до 3-4 грн.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини