RU

Проїзд у київських маршрутках не подорожчає

05.11.2008, 16:35

Столичні автомобільні перевізники не збільшать тарифів за проїзд у міському транспорті услід за "Київпастрансом". Про це під час круглого столу повідомив виконавчий директор Асоціації перевізників-роботодавців "Столиця" Валерій Липецький.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Липецький зазначив, що ще в травні він попереджав, що передвиборчі обіцянки столичної влади не збільшувати тарифи на проїзд у міському транспорті - "не більше, ніж обман", і вартість проїзду в будь-якому випадку буде збільшено.

Також В.Липецький назвав необґрунтованим збільшення тарифу в 4 рази до 2 грн. і зазначив, що логічно було б збільшити вартість проїзду в громадському транспорті до 1 грн. Водночас він запевнив, що члени асоціації "Столиця" - найбільші автоперевізники Києва - "не підуть на збільшення тарифу вище за встановлену на сьогодні вартість". Таким чином, максимальна вартість проїзду в маршрутці, яка належить приватному перевізнику, буде становити 2 грн. 50 коп. на маршрутах протяжністю більше 20 км.

Вартість однієї поїздки в метро з 4 листопада коштує 2 гривні, в наземному транспорті - 1,5 гривні. За словами першого заступника глави Київської міськадміністрації (КМДА) Дениса Басса, КМДА виконує рішення, прийняте Київрадою місяць тому, але у другій частині, яка була для гостей міста. "Що стосується жителів, то проїзд 50 копійок збережеться в тривалих проїзних, тобто доведеться купувати проїзні талони на рік", - пояснив Д.Басс.

Детальніше про нові тарифи у статті "Обережно, ціни збільшуються: скільки коштуватиме киянам проїзд?">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини