RU

Проїзд у київських маршрутках може подорожчати до 3-4 грн.

04.09.2009, 13:48

Проїзд у київських маршрутках найближчим часом може подорожчати до 3-4 грн. Про це пише газета "Комсомольська правда в Україні".

За інформацією видання, приватні перевізники заявляють - або проїзд подорожчає, або їм доведеться згортати свій бізнес.

"Ще кілька місяців тому літр бензину коштував близько 5 грн. Вже тоді ми працювали майже у збиток. Деякі маршрути ледве виходили на нуль. Тепер, коли за літр просять майже 8 грн., щоб вивезти машини, доводиться доплачувати свої гроші. Так довго тривати не може. Ціни на запчастини і послуги також постійно зростають", - розповів газеті власник маршруток на Виноградарі.

Водночас, на думку експертів, проїзд у маршрутках має коштувати не менше як 7 грн.

"Є загальноприйнята формула, згідно з якою вираховується тариф на проїзд у всьому світі, - каже Олексій Міщенко. - Вона гранично проста: проїзд має бути кратний вартості літра пального. У нашому випадку це 6-7 грн. Але хвилюватися киянам не варто - до такого рівня ціни підвищувати ніхто не буде. З доходами наших громадян це нереально. А ось тариф в 3-4 гривні я цілком допускаю".

При цьому видання зазначає, що перевізники розглядають варіант поетапного підвищення тарифу на проїзд у маршрутках. "Щоб не травмувати пасажирів, тариф може збільшуватися щомісяця на 50 коп. А ось до якої межі - наразі перевізники не вирішили", - пише газета.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що проїзд у столичних маршрутках може подорожчати у вересні.

Водночас, вже подорожчав проїзд у декількох київських приміських маршрутках.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини