RU

Приватні комунальники заробляють на киянах

09.07.2009, 13:55

Київські приватні комунальні контори винаходять нові послуги, які без відома мешканців вносять у загальну суму квартплати. Про це заявив заступник прокурора Києва Вадим Горан.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі прокуратури Києва, як приклад він навів підприємство "Голосієво", яке підвищило квартплату у чотири рази.

"Під час перевірки київською прокуратурою спільно з контролюючими органами було встановлено, що таким чином "приватний ЖЕК" за кілька місяців додатково зібрав 400 тис. гривень ", - вказав В.Горан.

При цьому він наголосив, що подібні махінації у столиці вже не рідкість, і порадив мешканцям більш уважно вчитуватися в підпункти контрактів, що підписуються. А у разі порушення комунальниками прав споживачів - звертатися до органів контролю.

В.Горан також нагадав, що встановлення тарифів входить виключно у компетенцію Київської міськдержадміністрації. Тому експлуатаційні компанії не можуть самостійно встановлювати тарифи без проходження обов'язкової процедури їх узгодження з місцевою владою.

За даними заступника прокурора Києва, сьогодні у столиці діють майже 500 приватних експлуатаційних компаній. У більшості з них планується провести прокурорські перевірки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що столична прокуратура встановила випадки безпідставного завищення тарифів на комунальні послуги у Києві.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини