RU

Приміщення Бессарабського ринку у Києві здадуть в оренду

21.04.2011, 17:15

Столична влада оголосила конкурс на право оренди приміщень Бессарабського ринку.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міської держадміністрації, 17 травня о 10:00 на засіданні постійної комісії Київради з питань власності відбудеться конкурс на право оренди нежилих приміщень на Бессарабській площі.

Орендарям пропонуються чотири приміщення площею від 15 до 21 кв. м. на різних поверхах будівлі ринку. Стартовий розмір орендної плати починається від 175,18 грн. за 1 кв. м. площі (без ПДВ).

"Стартова ціна визначається на основі незалежної оцінки. Пропозиція учасників конкурсу повинна бути не нижче стартової ціни. Для перемоги необхідно виконати всі умови конкурсу і запропонувати найвищу ціну", - зазначив начальник Головного управління комунальної власності Києва Дмитро Парфененко.

За словами чиновника, влада збирається збільшити надходження до міського бюджету від орендної плати. "Станом на початок 2011 року заборгованість з орендної плати становила 125 млн. грн. Терміни дії орендних договорів понад 60% об'єктів комунальної власності давно закінчилися, водночас конкурси з передачі майна в оренду не проводилися з 2008 року. Ми припинимо це", - сказав він.

Участь у конкурсі можуть взяти юридичні особи або фізичні особи-підприємці, які не мають боргів перед бюджетом і заплатили заставу. Розмір застави становить від 2929,35 грн. до 4100,88 грн. (без ПДВ).

Документи для участі у конкурсі приймаються до 30 квітня включно.
Договори аренди з переможцями конкурсу будуть укладені на три роки.

Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини