RU

При реконструкції "Театру на Подолі" вкрали 2,6 млн. грн.

15.06.2011, 15:00

Співробітники СБУ викрили факт розтрати посадовими особами КП "Київжитлоспецексплуатація" бюджетних коштів у розмірі 2 мільйона 667 тисяч гривень. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі СБУ.

Встановлено, що між комунальним підприємством і ГУ культури і мистецтв КМДА у 2008 році був укладений договір на реконструкцію споруди "Театру на Подолі" на Андріївському спуску за рахунок бюджетних коштів. Замовник перерахував 2 мільйона 667 тисяч гривень на рахунок КП, яке відзвітувало про проведення робіт на отриману суму.

З ініціативи СБУ була проведена перевірка із залученням фахівців КРУ, яка встановила, що насправді роботи, позначені в актах прийому-передачі, фактично не виконані, а будь-які інші роботи не проводяться. За матеріалами столичного управління СБУ прокуратурою Подільського району м. Києва порушено кримінальну справу за фактом здійснення службовими особами КП "Київжитлоспецексплуатація" правопорушень, передбачених ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) і ч.2 ст. 366 (службова фальсифікація) Кримінального кодексу України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини