RU

Працівників ГПУ звинуватили у зриві роботи приймальні Черновецького

24.04.2009, 12:36

Депутати від Блоку Черновецького звинуватили працівників Генеральної прокуратури України у зриві прийому громадян в одній зі столичних приймалень Блоку.

За інформацією муніципальної газети "Хрещатик", вчора вранці у громадську приймальню у Голосіївському районі за адресою вул. Велика Китаївська, 6 увірвалися працівники Генпрокуратури з метою пошуку документів, пов'язаних із порушенням кримінальної справи стосовно однієї з комерційних фірм.

"З виборцями зустрічався депутат Голосіївської райради В'ячеслав Маслюк. Він зателефонував мені вранці і повідомив, що до приймальні увірвалися слідчі Генпрокуратури. Представитися вони не захотіли, похапцем показали постанову про обшук, вигнали людей, а самі намагалися провести обшук. На допомогу ми відразу викликали депутатів Київради. Злякавшись їх, слідчі поїхали", - відзначив депутат Київради від Блоку Черновецького Ігор Шпак, який є куратором Блоку у Голосіївському районі столиці.

У свою чергу, депутат Київради Віталій Павлик відмітив, що постанову на здійснення обшуку санкціонував один із заступників Генерального прокурора: "Слідчі в рамках порушеної кримінальної справи шукали документи про підприємницьку діяльність якогось товариства з обмеженою відповідальністю, що не може мати ніякого стосунку до приймальні. Це помилкова практика правоохоронних органів. Ми будемо оскаржувати такі дії".

Водночас, самі слідчі від коментарів відмовилися.

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини