RU

Потерпілі вкладники "Еліта-Центру" звернулися у Генпрокуратуру

03.09.2009, 11:56

Голова правління ГО "Центр правозахисту" Юрій Федоренко звернувся до Генерального прокурора України Олександра Медведька з проханням відреагувати на бездіяльність вищих посадових осіб МВС у справі розслідування афери "Еліта-Центр". Про це повідомляє прес-служба ГО "Центр правозахисту".

"Київський міський адміністративний суд визнав провину Київської міської державної адміністрації (КМДА), яка допустила протиправну бездіяльність щодо недопущення афери "Еліта-Центр". Те саме зробило і слідство, визнавши КМДА громадським відповідачем у кримінальній справі. На основі цих рішень потерпілі у встановленому законом порядку вимагають від МВС порушити кримінальну справу стосовно конкретних чиновників, безпосередньо винних у злочинній бездіяльності, а по суті, у сприянні аферистам", - вказав Ю.Федоренко.


За його словами, потерпілі змушені були збирати докази самі і тепер вимагають порушити кримінальну справу стосовно начальника Управління державного архітектурно-будівельного контролю КМДА, який видав аферистам дозвіл на виконання будівельних робіт і двічі їх продовжив.


"Однак МВС і міська прокуратура не бажають реагувати на заяви потерпілих і не порушують кримінальні справи стосовно конкретних чиновників, чим ставлять під сумнів результат розслідування усієї кримінальної справи", - вважає голова правління "Центру правозахисту".


"Я неодноразово намагався з'ясувати особисто у першого заступника Міністра внутрішніх справ Володимира Євдокимова і начальника Головного слідчого управління Петра Коляди причину ігнорування наших заяв, однак вони відмовилися зі мною зустрічатися", - додав Ю.Федоренко.


Нагадаємо, за даними МВС, внаслідок будівельної афери "Еліта-Центр", яку було розкрито у лютому 2006 року у Києві, постраждали 1760 осіб.

У березні цього року один із засновників групи Ігор Циганок був засуджений до 8 років позбавлення волі.

Афера "Еліта-центр": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини