RU

Посол Нігерії втрутився у проблему Шулявського секонд-хенду

02.03.2012, 10:20
Посол Нігерії втрутився у проблему Шулявського секонд-хенду - Фото
16709511ac8eb4cbaecb444f9e6a0c2b.jpg
Голова КГГГА Олександр Попов зустрівся з надзвичайним і повноважним Послом Нігерії в Україні Ібрагімом Пада Касай.

Головною темою зустрічі став демонтаж стихійного ринку секонд-хенду під Шулявським шляхопроводом, де раніше торгували громадяни Нігерії, повідомляє прес-служба міськадміністрації.

На прохання дипломата, до якого звернулися громадяни Нігерії, Попов пояснив необхідність знесення ринку. «По-перше, Шулявський шляхопровід зараз знаходиться в аварійному стані та потребує реконструкції. Ми не можемо піддавати небезпеці як киян, так і торговців, які постійно перебувають під мостом », - зазначив голова КМДА.

Далі Попов підкреслив, що жоден із продавців ринку не має законних підстав продавати товари, оскільки на це немає дозвільних документів. Але київська влада, за словами градоначальника, пропонує торговцям «інші варіанти для здійснення їх діяльності». "Це можуть бути нинішні легалізовані ринки, де є близько тисячі вільних місць. Або ми можемо надати в користування окремі торгові майданчики, дозвільна документація на які вже повністю оформлена", - сказав Попов.

У свою чергу Ібрагім Пада Касай погодився з позицією столичної влади й пообіцяв передати цю інформацію громадянам своєї країни.

Як відзначають в прес-службі, ймовірно, скоро демонтований секонд-хенд «легалізують і перенесуть в інше місце».

Нагадаємо, столична мерія заявила про намір знести ринок одягу секонд-хенд під Шулявським шляхопроводом минулої осені. Головне управління благоустрою КМДА наполягало на добровільному переїзді підприємців на територію кількох інших ринків.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини