RU

Посеред Дніпра у Києві встановлять пам'ятник "рідкісному птаху"

22.07.2011, 14:08

У Києві можуть відтворити композицію, яка буде символізувати слова Миколи Гоголя про "рідкісного птаха, який може долетіти тільки до середини Дніпра". Про це заявив голова комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригинець.

"Головні пам'ятники та історичні місця знаходяться на правому березі Києва, деякі на лівому, але встановити пам'ятник просто посеред Дніпра не приходило в голову нікому. Дуже приємно, що "Студія творчих ініціатив" запропонувала втілити цю креативну ідею, яка стане ще й способом увічнення ідеї українського письменника Миколи Гоголя", - заявив Бригинець, якого цитує його прес-служба.

Зі слів депутата, постамент для символічного знака вже готовий. Композиція у вигляді птаха може бути встановлена на базі залишків Миколаївського мосту, який підірвали за часів Великої Вітчизняної війни - від нього залишився один з биків посеред Дніпра.

Бригинець зазначив, що до реалізації цього проекту треба вирішити декілька питань. "І це навіть не фінансування, а рішення прав власності на нікому не потрібний ще донедавна бик. Поки київська влада не має в своєму розпорядженні інформацію про те, хто ж є власником зруйнованої опори моста. Сподіваюся, це питання буде улагоджене до осені і тоді Рідкісний птах може з'явиться посеред Дніпра до Євро -2012", - сказав політик.

Олександр Бригинець: біографія та добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини