RU

Попова "коронують" до кінця тижня?

29.09.2010, 14:55

Указ про призначення першого заступника мера Олександра Попова главою Київської міської держадміністрації буде оприлюднено у кінці цього тижня. Про це пише газета "Сєгодня", посилаючись на джерело в Адміністрації Президента.

Після призначення О.Попова головним питанням буде адміністративна реформа у місті. За словами співрозмовника видання, вона проводиться для того, щоб "влада знала про проблеми кожного будинку і двору". Однак опоненти впевнені, що такий переділ допоможе швидко і юридично бездоганно прибрати всіх нинішніх глав районів у зв'язку зі скороченням їхніх посад і призначити людей зі своєї команди.

Водночас, хто очолить райони, поки вирішується. "До кінця року ніхто районну владу не чіпатиме. Треба визначити внесок кожного керівника РДА, потім будуть пропозиції щодо кандидатур. Але це залежатиме ще й від рішення про кількість районів", - заявив глава фракції Партії регіонів в Київраді Олексій Омельяненко.

За інформацією видання, пропозиції очолити один із районів ніби надходили екс-депутату Київради від Блоку Кличка Дмитру Андрієвському і його колезі з Партії регіонів Володимиру Дейнезі, однак вони це заперечували.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини