RU

Попов збирає проти опозиції "військо" бюджетників, - депутат

06.08.2013, 13:11
Попов збирає проти опозиції
Олександр Попов
Керівники кожної з десяти районних адміністрацій Києва повинні забезпечити присутність 330 своїх представників на мітингу від влади, який відбудеться в день проведення сесії Київради - 19 серпня. Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат парламентської фракції Батьківщина Леонід Ємець.

Заплановану владою сесію опозиція називає незаконною, оскільки термін повноважень депутатів міськради завершився цього літа. Влада запевняє, що сесія легітимна і необхідна для вирішення важливих для міста питань, у тому числі виплат бюджетникам.

За інформацією Ємця, на провладний мітинг виведуть в основному медиків і вчителів. "По 5 (мітингувальників бюджетників, - ред.) з кожного району повинні пройти спеціальний тренінг і підготуватися до виступу. Загальна кількість учасників має бути забезпечено на рівні від 4 до 5 тисяч", - написав Ємець.

Вчора ЗМІ повідомили про те, що розпорядження про проведення сесії вже підписано секретарем Київради Галиною Герегою, однак на сайті міськради його текст відсутній. У липні парламентська опозиція разом з однодумцями з Київради з Батьківщини та Свободи зірвала сесію міськради і заявила, що при спробах провести її знову буде організовувати блокаду трибуни. Герега заявила, що депутати парламенту не мають права втручатися в роботу міської ради, і закликала колег написати скаргу на опозицію до прокуратури.

30 травня Конституційний суд озвучив рішення, згідно з яким вибори київського міського голови і депутатів Київради слід призначити на останню неділю жовтня 2015 року. Термін повноважень нинішньої Київради завершився 2 червня. Більшість Київради на чолі з Герегою готова працювати до 2015 року.

Досьеє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини