RU

Попов вирішив задобрити київських чорнобильців

14.12.2011, 16:52
Попов вирішив задобрити київських чорнобильців - Фото
Фото: kmv.gov.ua
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та голова Київської міської організації Всеукраїнської громадської організації "Союз Чорнобиль Україна" Володимир Чуб підписали меморандум про співпрацю.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі КМДА, метою спільної діяльності організації чорнобильців та столичної влади є забезпечення гідного рівня життя громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

"Київська міська влада, підписуючи цей Меморандум, бере на себе додаткові зобов'язання щодо соціального захисту чорнобильців, у порівнянні з попередніми роками", - зазначив Попов.

Згідно з меморандумом, київська влада зобов'язується на 10% збільшити фінансування чорнобильських пільг в 2012 році, порівняно з поточним роком. Зокрема, це стосується забезпечення постраждалих медикаментами за пільговими рецептами. Попов не виключив, що цей відсоток буде переглянутий у бік збільшення в II кварталі наступного року.

Також КМДА запропонує депутатам Київради передбачити в бюджеті міста кошти на придбання 100 санаторно-курортних путівок для чорнобильців у Київську міську бальнеологічну лікарню та збільшити фінансування на пільгове зубне протезування на 50%.

Крім того, меморандум передбачає створення консультативної ради з питань соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київські чорнобильці виклали свої вимоги керівникам фракцій Київради.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини