Попов вирішив задобрити київських чорнобильців

14.12.2011, 16:52
Попов вирішив задобрити київських чорнобильців - Фото
Фото: kmv.gov.ua

Голова Київської міськдержадміністрації підписав меморандум про співробітництво КМДА зі столичною організацією чорнобильців

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та голова Київської міської організації Всеукраїнської громадської організації "Союз Чорнобиль Україна" Володимир Чуб підписали меморандум про співпрацю.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі КМДА, метою спільної діяльності організації чорнобильців та столичної влади є забезпечення гідного рівня життя громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

"Київська міська влада, підписуючи цей Меморандум, бере на себе додаткові зобов'язання щодо соціального захисту чорнобильців, у порівнянні з попередніми роками", - зазначив Попов.

Згідно з меморандумом, київська влада зобов'язується на 10% збільшити фінансування чорнобильських пільг в 2012 році, порівняно з поточним роком. Зокрема, це стосується забезпечення постраждалих медикаментами за пільговими рецептами. Попов не виключив, що цей відсоток буде переглянутий у бік збільшення в II кварталі наступного року.

Також КМДА запропонує депутатам Київради передбачити в бюджеті міста кошти на придбання 100 санаторно-курортних путівок для чорнобильців у Київську міську бальнеологічну лікарню та збільшити фінансування на пільгове зубне протезування на 50%.

Крім того, меморандум передбачає створення консультативної ради з питань соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київські чорнобильці виклали свої вимоги керівникам фракцій Київради.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих