RU

Попов розкритикував держбюджет-2013: Це загроза киянам

06.12.2012, 17:02
Попов розкритикував держбюджет-2013: Це загроза киянам - Фото
Олександр Попов
Голова Київської міськадміністрації Олександр Попов виступив з офіційною заявою, розкритикувавши прийняття державного бюджету на 2013 рік.

"Розроблений урядом і народними депутатами проект державного бюджету України 2013 року не відповідає інтересам киян і фінансово не гарантує забезпечення нормального життя столиці", - сказано в заяві.

За словами градоначальника, місцева влада не приймала участі в розробці та обговоренні навіть базових параметрів і показників фінансового забезпечення життєдіяльності Києва. "Урядова редакція закону про бюджет України наступного року позбавляє Київ можливості не тільки розвиватися, а й просто функціонувати", - упевнений Попов.

"Запланований урядом прихований дефіцит бюджету столиці унеможливлює регулярність виплат співробітникам бюджетної сфери. Гроші для муніципальної допомоги інвалідам та пенсіонерам, а також надбавок до зарплат вчителям, лікарям та іншим соціальним працівникам взагалі не передбачені", - йдеться в заяві.

Голова КМДА наголосив, що прийнятий Радою бюджет в підсумку може призвести до перебоїв у роботі транспорту, ЖКГ та інших сфер життєдіяльності Києва.

"Звертаюся до профспілкових організацій, до новообраних депутатів із закликом об'єднатися для захисту інтересів киян", - відзначає Попов, додаючи, що потрібно "відпрацювати спільні дії" і запропонувати новому уряду способи вирішення проблемних питань у фінансовому забезпеченні життєдіяльності Києва ".

Нагадаємо, в четвер Верховна рада прийняла держбюджет-2013. За документ проголосувало 242 карточки нардепів: 187 від Партії регіонів, п'ять від НУНС, 20 від Народної партії, 19 від групи Реформи заради майбутнього і 11 позафракційних. БЮТ і КПУ за документ не голосували.

Досьє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини