RU

Попов про скандальні будівництва у Києві: Киянам сподобається

30.07.2013, 12:40
Попов про скандальні будівництва у Києві: Киянам сподобається - Фото
Олександр Попов
Про це голова КМДА Олександр Попов розповів у рамках інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

Відповідаючи на запитання про скандальні будівництва у Києві - ситуації з Софією Київською, Андріївським узвозом, Гостинним двором - Попов зазначив: "Приймалися рішення 5-6 років тому. Ми "гасимо пожежі" іноді. На Андріївському узвозі ми провели серйозну реконструкцію, і, мені здається, її якість і зміст подобається не лише киянам, а й гостям міста. Що стосується будівель фабрики, які були знесені, насправді це було без нашої участі зроблено, тому що місто обмежене у повноваженнях в частині містобудування. І ми постійно піднімаємо це питання перед урядом, хоча б у плані отримання повноважень щодо початку будівництва і прийому його в експлуатацію".

Відносно Гостиного двору, за словами Попова, потрібно згадати, хто з киян був там останній раз. "Об'єкт практично не для масового відвідування був. Це ж центр Подолу. У нас плани - упорядкувати старий Поділ, зробити його старим містом, як це є в будь-якій європейській столиці, зробити його пішохідною зоною. Гостинний двір - центровий об'єкт на Контрактовій площі, звичайно, він повинен бути відкритий. Наприклад, для тих, хто хоче виставити картини, провести концерт. Провести це за рахунок міськбюжета не можливо", - пояснив він.

Відповідаючи на запитання, чи буде Гостинний двір перетворений на торговий центр, Попов підтвердив: "І торговий центр в тому числі". "Але ця територія буде насичена також і художниками, виконавцями. Тобто, це буде за різними інтересами об'єкт. Але найголовніше - ми припинимо його руйнування, і він буде в тому варіанті, який дозволить його довго експлуатувати. Він не змінюється зовні. Але я нагадаю також, що це державна, а не муніципальна власність. Але цей об'єкт, я вважаю, повинен бути об'єктом активності на Подолі. Кияни побачать, що там нічого не змінюється, і буде об'єкт, який всім сподобається", - додав він.

Досьє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини