RU

Попов піариться на уявному скороченні кількості чиновників, - БЮТ

14.03.2012, 12:40
Попов піариться на уявному скороченні кількості чиновників, - БЮТ - Фото
На думку бютівців, Олександр Попов придумав спритний піар-хід
У винесеному на сесію Київради 15 березня проекті рішення "Про діяльність виконавчого органу Київради (КМДА)" йдеться про скорочення чиновників. Рішення є лише передвиборчим піаром і тасуванням колоди: одні, більш близькі до Попова люди, стануть керівниками не прописаних постановою Кабміну департаментів (отримають підвищення), інших ("не догодили") звільнять або знизять на посаді.

Про це заявила голова фракції БЮТ-Батьківщина в Київраді Татяна Меліхова, повідомив Головний опозиційний сайт.

"Маніпуляції зі зміною структури КМДА, які будуть вимагати більших бюджетних затрат, допоможуть Олександру Попову нагородити одних і покарати інших. Не більше того", - підкреслила депутат.

За її словами, про скорочення чиновників у документі не йдеться взагалі. Суть змін полягає в тому, щоб ліквідувати напередодні Євро-2012 такі важливі для міста управління КМДА, як ГУ з туризму та ГУ з питань захисту прав споживачів і цінової політики.

"Дивним виглядає об'єднання в одну структуру контрольно-ревізійного й фінансового управлінь, адже одне з управлінь контролює інше. В даному випадку виходить, що і коза, і капуста будуть знаходитися разом. У такій ситуації у капусти не залишається жодних шансів", - зазначила Меліхова .

Голова фракції додала, що БЮТ-Батьківщина за проект рішення голосувати не буде.

Нагадаємо, днями в ЗМІ з'явилася інформація про те, що за допомогою проекту "Про діяльність виконавчого органу Київради (КМДА)" Олександр Попов нібито хоче скоротити кількість чиновників міськадміністрації на майже 400 осіб.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини