Попов піариться на уявному скороченні кількості чиновників, - БЮТ

Попов піариться на уявному скороченні кількості чиновників, - БЮТ - Фото
На думку бютівців, Олександр Попов придумав спритний піар-хід
14.03.2012, 12:40

Документ про діяльність виконавчого органу КМДА є лише піар-ходом і не передбачає скорочення штату адміністрації, заявили бютівці

У винесеному на сесію Київради 15 березня проекті рішення "Про діяльність виконавчого органу Київради (КМДА)" йдеться про скорочення чиновників. Рішення є лише передвиборчим піаром і тасуванням колоди: одні, більш близькі до Попова люди, стануть керівниками не прописаних постановою Кабміну департаментів (отримають підвищення), інших ("не догодили") звільнять або знизять на посаді.

Про це заявила голова фракції БЮТ-Батьківщина в Київраді Татяна Меліхова, повідомив Головний опозиційний сайт.

"Маніпуляції зі зміною структури КМДА, які будуть вимагати більших бюджетних затрат, допоможуть Олександру Попову нагородити одних і покарати інших. Не більше того", - підкреслила депутат.

За її словами, про скорочення чиновників у документі не йдеться взагалі. Суть змін полягає в тому, щоб ліквідувати напередодні Євро-2012 такі важливі для міста управління КМДА, як ГУ з туризму та ГУ з питань захисту прав споживачів і цінової політики.

"Дивним виглядає об'єднання в одну структуру контрольно-ревізійного й фінансового управлінь, адже одне з управлінь контролює інше. В даному випадку виходить, що і коза, і капуста будуть знаходитися разом. У такій ситуації у капусти не залишається жодних шансів", - зазначила Меліхова .

Голова фракції додала, що БЮТ-Батьківщина за проект рішення голосувати не буде.

Нагадаємо, днями в ЗМІ з'явилася інформація про те, що за допомогою проекту "Про діяльність виконавчого органу Київради (КМДА)" Олександр Попов нібито хоче скоротити кількість чиновників міськадміністрації на майже 400 осіб.