RU

Попов обіцяє роботу тисячам будівельників і айтішників

13.03.2012, 16:22
Попов обіцяє роботу тисячам будівельників і айтішників - Фото
7ca68509605afb5a85c15c8345545442.jpg
У найближчі роки столиця потребуватиме працівників будівельних спеціальностей та програмістів. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі КМДА.

"Прийнявши стратегію розвитку Києва, ми задекларували основні напрями прогресу столичної економіки. Тобто, вже зараз розуміємо,  яких саме фахівців Київ потребуватиме у майбутньому. Ми ставимо за мету будувати два мільйони квадратних метрів житла в рік, а тому місту потрібні будуть будівельники й працівники суміжних з будівництвом спеціальностей. Ми говоримо "так" ІТ технологіям, а це означає, що нам будуть потрібні
ІТ-фахівці ", - заявив голова міськадміністрації Олександр Попов.

За словами градоначальника, Київ потребує реформи профтехосвіти. Головним завданням навчальних закладів та влади є приведення обсягів підготовки робітничих кадрів у відповідність з ринковим попитом.

Нагадаємо, стратегію розвитку столиці до 2025 року Київрада затвердила в грудні минулого року. Депутати фракцій БЮТ-Батьківщина та УДАР за документ не проголосували. За даними опозиції, на реалізацію стратегії знадобиться 80 млрд. євро, а ця сума для бюджету нереальна.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини