RU

Попов обіцяє 150 тисяч робочих місць, БЮТ і Кличка іронізують

03.04.2012, 12:07
Попов обіцяє 150 тисяч робочих місць, БЮТ і Кличка іронізують - Фото
Олександр Попов
Вже перші меморандуми про співпрацю з інвесторами, підписані за результатами проведення Київського інвестиційного форуму, дадуть столиці близько 150 тис. нових робочих місць з високим рівнем сучасного соціального захисту, конкурентоспроможними зарплатами й перспективами для кар'єрного зростання молодих фахівців.

Про це в ефірі телеканалу Київ заявив керівник КМДА Олександр Попов. "150 тис. робочих місць ... це мільярдні доходи в місцевий бюджет, а тому можливість для київської влади збільшити соціальні виплати й підтримати бюджетну сферу, організувати перспективи престижної роботи для тих студентів, які зараз навчаються у столичних вузах. Ми говоримо про додатковий зарплатний фонді на рік - 4,5 млрд. грн. Тобто, це ще й істотне поліпшення бізнес-середовища для малого бізнесу ", - сказав Попов.

Голова міськадміністрації зазначив, що процес підписання меморандумів буде продовжуватися й у майбутньому - якщо не щомісяця, то щокварталу. Київ, за словами чиновника, має намір подвоїти фінансовий результат форуму (на форумі, який пройшов 29 березня, були представлені проекти на загальну суму 30 млрд.грн.). Про те, коли конкретно з'являться перші робочі місця, Олександр Попов не сказав.

Між тим у Віталія Кличка вважають, що нинішня влада лише розповідає про реформи та інвесторів. "Україна може бути однією з найпривабливіших для інвестицій країн регіону. Однак заважають цьому нинішня влада, яка своїми діями фактично пов'язує українську економіку", - йдеться в повідомленні прес-служби очолюваної Кличком партії УДАР. Серед причин, що гальмують розвиток економіки, Кличко називає корупцію, відсутність механізмів для розвитку підприємницького капіталу, відсутність дієвої системи захисту права власності та ін

У прес-службі депутата Київради від партії БЮТ Олександра Бригинця заяви Олександра Попова про успіхи Київського інвестиційного форуму порівнюють з "казкою про ріпку". "Київський інвестиційний форум "Створюємо майбутнє разом "- це ні що інше, як передвиборча піар-компанія кандидата в мери О.Попова", - написав у своєму блозі сам депутат. "Штаб голови КМДА О.Попова, готуючись до виборів мера, розробив систему заходів популяризації свого кандидата через далеке майбутнє Києва, яке нібито стане можливим, якщо мером стане О.Попов", - вважає Бригинець. Він додає, що весь минулий рік Попов разом зі ЗМІ обговорював "нікчемну з юридичної точки зору й за змістом Стратегію розвитку Києва до 2025 року".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини