RU

Попов навіть не сумнівається, що Київ підтопить

28.03.2013, 12:59
Попов навіть не сумнівається, що Київ підтопить - Фото
За словами градоначальника, столична каналізація не розрахована на таку кількість снігу
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив, що незабаром Київ чекають підтоплення. Однак градоначальник запевнив, що міські служби вживатимуть усіх заходів для оперативної ліквідації цих процесів та їх наслідків. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції в Києві, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ..

"Ми зараз організували процес, мета якого не допустити підтоплення чи негайно реагувати на нього. Те, що випадки підтоплень будуть, у мене немає сумнівів, тому що у нас 50 мільйонів тонн снігу найближчим часом стануть водою. Не розраховані, в тому числі при будівництві міста, на такі обсяги води наші каналізаційні мережі. Тож, безумовно, випадки будуть, і ми будемо на це реагувати", - сказав він.

Тим часом, за словами директора Українського гідрометеорологічного центру Миколи Кульбіди, в результаті весняної повені в Києві можливі затоплення прируслових територій зон відпочинку на Дніпрі. Також можливий перелив води через лівобережну дамбу Бортничі-Вишеньки, затоплення понижених частин дамби, ускладнення або навіть неможливість проїзду транспорту по дамбі. Не виключається затоплення лівобережної заплави в руслі Дніпра - Осокорки, Вишеньки, Гнідин, затоплення низинних ділянок доріг в лівобережній заплаві.

Крім цього, за словами Кульбіди, можливі підтоплення окремих прируслових ділянок в міській та приміській зоні, розташованих в заплаві уздовж Канівського водосховища - Корчувате, Воскресенські сади, Осокорки, Вишеньки. Кульбіда підкреслив, що при такому рівні підтоплення житлових масивів і промислових об'єктів в місті Києві не загрожує, навіть при проході максимального рівня повені.

За його словами, головною проблемою для Києва буде скупчення снігу в певних ділянках. "Серйозної загрози від річки сьогодні чекати не потрібно, основну увагу потрібно приділити місцевим стокам і боротьбі з талими водами", - сказав він.

Досьє на Олександра Попова

Детальніше:

Танення снігу в Києві співпаде з дощами, - Гідрометцентр
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини