RU

Попов хоче отримати в уряду грошей на усунення зсувів

05.06.2013, 16:44
Попов хоче отримати в уряду грошей на усунення зсувів - Фото
Олександр Попов
"Це повинна бути серйозна програма, яку ми повинні презентувати Кабінету міністрів. Тому що без підтримки уряду відреагувати на все, що у нас є сьогодні, буде складно", - заявив сьогодні голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов на засіданні Комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Він підкреслив, що на реалізацію всіх заходів щодо недопущення зсувів або мінімізації їх наслідків потрібно величезний ресурс, - повідомляє УНІАН.

"Ми попередньо над цим працювали і направляли відповідні пропозиції уряду. Вони до цих пір не підтримані. Тому я пропоную, щоб ми повернулися до цього, давайте піднімемо нашу переписку і спілкування з Кабінетом міністрів, з тим, щоб вони розглянули на окремому засіданні це питання . Нам точно потрібно свою стурбованість цією проблемою висловити більш рішуче і більш наполегливо", - закликав Попов керівників профільних департаментів КМДА.

Нагадаємо, цієї весни в Києві  відбувся цілий ряд зсувів грунту. Зсув на вулиці Петровській (схил гори Кудрявець), визнаний міською владою найбільш руйнівним в столиці за рік. Земля зруйнувала тут вже 24 гаражних бокса.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини