RU

Попов хоче придумати для Андріївського узвозу статут

20.04.2012, 12:43
Попов хоче придумати для Андріївського узвозу статут - Фото
bcead04d559d6b3559ab93453d9909db.jpg
Абсолютні гарантії недоторканності автентичних фасадів і історично сформованого архітектурного ансамблю Андріївського узвозу київська влада задумала закріпити у власному статуті цієї вулиці.

Як повідомляє прес-служба КМДА, документ планують створювати спільно з громадськістю. Для реалізації ініціативи КМДА подала на розгляд депутатів Київради зміни до статуту територіальної громади Києва. Як заявив голова горадміністарціі Олександр Попов на зустрічі з жителями Андріївського узвозу, зміни дозволять стверджувати статути вулиць, які мають статус пам'яток містобудування місцевого значення.

За словами Попова, статут зробить неможливим проведення на спуску будь-яких будівельних робіт без узгодження з громадськістю. Він переконаний, що депутати Київради вже на найближчій сесії підтримають ідею КМДА.

Як повідомлялося раніше, в БЮТ спростували інформацію Олександра Попова про те, що 99% землі на Андріївському узвозі належить приватним особам, через що Київ нібито не може впливати на забудову вулиці.

Про будівельний конфлікт, що розгорівся у квітні навколо Андріївського узвозу, можна почитати тут

Досьє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини