Попов через сніговий колапс звільнив Мазурчака і двох чиновників

Попов через сніговий колапс звільнив Мазурчака і двох чиновників - Фото
26.03.2013, 22:48

Голова КМДА Олександр Попов вирішив, що за ситуацію в Києві повинні відповісти підлеглі, включаючи його першого заступника Олександра Мазурчака

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак подав у відставку через ситуацію, яка склалася в місті після сильних снігопадів 22-24 березня. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, про це стало відомо 26 березня на вечірньому засіданні КМДА.

"Я визнаю, що як керівник комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації, я недооцінив ті наслідки, які могли бути від цієї негоди, не організував належним чином роботу комісії і не зміг попередити наслідки, які можна було б мінімізувати... В зв'язку із цим я подаю прохання про свою відставку", - сказав Мазурчак.

При цьому голова КМДА Олександр Попов повідомив, що прийняв відставку свого першого заступника, а також попросив "шукати нову роботу" генерального директора Київавтодору Георгія Глинського і начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Віталія Пшеничного. "Я вас дуже поважаю, і ви зробили дуже багато для того, щоб поліпшити ситуацію в місті. Але справді як керівник комісії ви повинні були відреагувати на ситуацію належним чином. Що стосується вашої відставки, то я її приймаю", - зазначив Попов.

Голова КМДА також нарікав на роботу Київавтодору при ліквідації. "У цій ситуації не можна було шкодувати солі, особливо звернути увагу на ті ділянки, де зазвичай виникають проблеми з пробками. Я так розумію, що для Київавтодору трохи раніше настала весна. Тож, я думаю, що Глинському потрібно шукати нову роботу", - сказав він .

Також Попов виніс на розгляд комісії питання про звільнення керівника київського главку ДСНС Віталія Пшеничного.

Досьє на Олександра Мазурчака

Досьє на Олександра Попова

Популярне