RU

Попов знайшов виправдання підвищенню комунальних тарифів у Києві

29.12.2010, 17:38
Попов знайшов виправдання підвищенню комунальних тарифів у Києві - Фото
503429aa048a573db5a9249a4c3fb825.jpg

Попов знайшов виправдання підвищенню комунальних тарифів у Києві

У столиці необхідно підвищити тарифи на житлово-комунальні послуги на 35%, щоб надалі не мати перебоїв з водопостачанням і опаленням. Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов (на фото).

"Сьогодні є рішення НКРЕ про збільшення на 35% вартості тепла і гарячої води. Ми є структурою, яка автоматично підтверджує це рішення для того, щоб потім не мати серйозних проблем в наданні цих послуг. Тому що якщо ми з 1 лютого не реалізовуємо таку цінову політику в місті, то вже в лютому нам доведеться заплатити 200 млн. різниці в тарифах", - сказав чиновник, якого цитує "Українська правда".

Голова КМДА підкреслив, що "до бюджету ми такі суми не закладаємо, тому цього (погашення різниці в тарифах, - ред.) не може бути".

"Тут і державна політика, і фінансові показники говорять про те, що ми такі рішення про підвищення повинні виконувати", - сказав О.Попов.

При цьому чиновник повідомив, що 29 грудня направив пропозиції до Кабміну про впровадження 10% знижки для сумлінних платників.

За словами О.Попова, таку політику щодо Києва буде впроваджено наступного року.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини