RU

Попов заборонив підлеглим спілкуватися з журналістами

13.01.2011, 17:34
Попов заборонив підлеглим спілкуватися з журналістами - Фото
20f6a937aa5becd15f33214035d96ab8.jpg

Попов заборонив підлеглим спілкуватися з журналістами

У Київській міській держадміністрації (КМДА) запроваджено новий порядок опрацювання запитів, що надійшли від засобів масової інформації. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі КМДА.

Відтепер для того, щоб отримати коментар (офіційні документи, статистичну інформацію, офіційні коментарі, згоди на інтерв'ю та участь в телевізійних зйомках тощо) від посадових осіб КМДА, районних в місті Києві державних адміністрацій, підприємств, установ чи організацій, які підпорядковані КМДА, представникам ЗМІ необхідно надіслати до прес-служби КМДА письмовий запит.

Відповіді на інформаційні запити (у тому числі згода на інтерв'ю та участь в телезйомках тощо) передаються засобам масової інформації виключно прес-службою.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада ухвалила закони, які обіцяють "революцію" в інформаційній сфері: "Про доступ до публічної інформації" N2763 голови Комітету з питань свободи слова та інформації Андрія Шевченка та "Про внесення змін до Закону України "Про інформацію" N7321 члена Комітету Олени Бондаренко.

Попов та його команда: добірка новин>>>
ЗМІ та реклама: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини