RU

Попов за 10 днів вибере голів районів, яких звільнять

07.10.2010, 14:52
Попов за 10 днів вибере голів районів, яких звільнять - Фото
03a4c6ed9f974c0bfbf93f72eb9fbc58.jpg

Попов за 10 днів вибере голів районів, яких звільнять
Перший заступник мера Києва Олександр Попов обіцяє озвучити кадрові пропозиції щодо керівників столичних райдержадміністрацій протягом 10 днів. Про це він заявив під час зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем.

"Але вже сьогодні хотів би сказати: у нас буде дуже серйозне скорочення бюрократичного апарату", - сказав чиновник, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі глави держави.

Так, за словами О.Попова, у райдержадміністраціях сьогодні понад 100 заступників голів. Після скорочення їх залишиться не більше 50.

"Отже, ми зекономимо кошти на бюрократичному апараті, на його обслуговуванні, і направимо їх на соціальний захист, на інші програми, які будуть реалізовуватися", - сказав О.Попов.

Водночас він висловив впевненість у тому, що райдержадміністрація повинна отримати додаткові повноваження. "Я впевнений, і сьогодні ми в цьому напрямі працюємо, що нам треба дати додаткові повноваження у райдержадміністрації, дати туди додаткові фінансові ресурси", - заявив чиновник.

За його словами, система управління у Києві не була ефективною і вимагала серйозних змін, тому станом на 1 листопада поточного року районні ради у місті не будуть існувати. "Це дуже серйозний крок до того, щоб у місті була ефективна влада", - сказав перший заступник мера столиці.

До того ж В.Янукович зазначив, що чекає від О.Попова пропозицію. "Я хотів би, щоб ви остаточно визначилися з розставлянням кадрів. Ви вже подивилися, як працюють керівники районів", - сказав глава держави, звертаючись до першого заступника мера Києва.

"До кінця жовтня ми подивимося, як будуть введені об'єкти теплопостачання у Києві, як буде завершено будівництво деяких об'єктів, як буде наведено порядок на дорогах. Після цього я готовий вас вислухати, щоб ми прийняли рішення", - сказав він.

Президент також наголосив, що не заперечує того, щоб, якщо буде така необхідність, дати ще час "щоб люди змогли розкритися".

"По-перше, ми повинні думати про головне - ефективність роботи голів районних державних адміністрацій. На другому місці, безумовно, співпраця із Київською міською адміністрацією. Має бути спільна робота і чітке розділення повноважень", - сказав В.Янукович.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини