RU

Попов: Я не вчу Черновецького, і він не вчить мене

23.02.2011, 14:25
Попов: Я не вчу Черновецького, і він не вчить мене - Фото
072fe17ffd316e534efcec8a8439dde2.jpg

Попов: Я не вчу Черновецького, і він не вчить мене

Глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов (на фото) стверджує, що у нього немає конфліктів з мером Києва Леонідом Черновецьким. Про це він заявив в інтерв'ю газеті "Сегодня".

"У нас до цього не було конфліктів, наші функції чітко розділені. Я не вчу його (Черновецького, - ред.), як треба працювати, і він не вчить мене", - сказав О.Попов.

Відповідаючи на питання, чим займається мер, чиновник заявив: "Він відповідає за роботу місцевого самоврядування. На ньому питання, пов'язані з розробленням соціально-економічного розвитку Києва, прийняття бюджету, міських програм розвитку. А щодо його завантаження, то, на якому б місці людина не працювала, залежно від ставлення до справи він має і відповідне навантаження".

До того ж О.Попов зазначив, що останнім часом спілкується з Л.Черновецьким по телефону, але якщо треба, може зустрітися з ним.

Чиновник також наголосив, що мер Києва пояснював йому причини своєї відсутності, але подробиці розповідати не став, порадивши спитати про це у нього особисто.

Водночас О.Попов не став коментувати припущення про те, що Л.Черновецький йде в опозицію до нього особисто і до центральної влади. "Було б неправильно, якби я став коментувати позицію мера, це його право. Думаю, що я не повинен бути арбітром у цій ситуації. Кияни самі розберуться", - сказав він.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини