RU

Попов візьме "Київенерго" під контроль

08.12.2010, 17:15

АЕК "Київенерго" повернуть у комунальну власність. Про це в ефірі Київської державної регіональної телерадіокомпанії заявив заступник глави столичної міськадміністрації Олександр Мазурчак.

Чиновник зазначив, що міська влада вже повернула територіальній громаді "Київміськбуд" і блокпакет акцій банку "Хрещатик".

"Ми стараємося все зробити, щоб повернути майно місту. Сьогодні вирішено питання щодо "Київводоканалу". 80% його акцій - вже під контролем міста. 21 числа відбудуться збори, де буде змінено керівництво "Київводоканалу", і ми повністю візьмемо під контроль це підприємство", - наголосив О.Мазурчак.

"Дуже важко щодо "Київенерго" працювати, але ми стараємося його забрати. І є звернення від депутатського корпусу до Кабінету Міністрів про передачу пакету акцій в управління Київської адміністрації", - сказав заступник глави КМДА.

За даними депутата Київради від Блоку Кличка Івана Плачкова, 80% активів енергокомпанії (мережі, ТЕЦ і тощо) - майно територіальної громади столиці.

"Але місто не може контролювати компанію, оскільки 50% +1 акція "Київенерго" перебуває у власності держави, а 12,7 % були передані у свій час громадою міста "Київенергохолдингу", і "Київенергохолдинг" тихо їх продав в офшори", - заявив депутат.

За його словами, тільки повернення цих акцій дасть змогу місту повністю контролювати компанію і тарифну політику.

АК "Київенерго": довідка та добірка новин >>>
Олександр Мазурчак: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини