RU

Попов відмовився від ідеї Черновецького

01.12.2010, 11:00
Попов відмовився від ідеї Черновецького - Фото
1e60151e01f8bc8642759a9e9358e452.jpg

Попов відмовився від ідеї Черновецького

Глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов (на фото) підписав розпорядження про ліквідацію територіальних медичних об'єднань (ТМО). Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі столичної мерії.

Відповідно до документа, створені комісії з ліквідації ТМО "Лівобережна", "Либідська" і "Старокиївська".

"ТМО були створені як адміністративні структури і, фактично, були посередниками між Головним управлінням охорони здоров'я КМДА і лікувально-профілактичними установами", - йдеться у повідомленні.

За даними мерії, профільна комісія Київради і Головне управління охорони здоров'я провели численні перевірки, які не підтвердили ефективність існування ТМО.

Необхідність цього рішення також була викликана змінами, які сталися у системі управління міста щодо повноважень райдержадміністрації у Києві, наголосили у КМДА.

Після ліквідації ТМО міські поліклініки будуть підлеглі райдержадміністраціям, у структурі яких є управління або відділи охорони здоров'я.

Враховуючи те, що ТМО є бюджетними установами, заснованими на комунальній власності територіальної громади Києва, їхня ліквідація дасть змогу зекономити майже 7 млн. грн. у рік. Ці гроші будуть спрямовані у фонд оплати праці у лікарнях, що дасть змогу доукомплектувати їхнім персоналом, зазначили у мерії.

Крім того, ліквідація ТМО дасть змогу привести мережу установ охорони здоров'я у відповідність до чинного законодавства України і налагодити співпрацю між медичними установами і райдержадміністрацією, районними держустановами, неурядовими і громадськими організаціями, заявили у КМДА.

Нагадаємо, ТМО були створені рішенням Київради у травні 2007 року.

28 жовтня депутати міськради проголосували за ліквідацію трьох київських ТМО.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини