RU

Попов: У Черновецького залишилося багато "цікавих повноважень"

17.11.2010, 17:15
Попов: У Черновецького залишилося багато
625d07fea42ab047a5b80ff0012396f8.jpg

Попов: У Черновецького залишилося багато "цікавих повноважень"

У Київського міського голови Леоніда Черновецького залишилося багато цікавих повноважень. Такої думки дотримується глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов (на фото), про що він сьогодні заявив журналістам на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання, які повноваження залишилися у Л.Черновецького як міського голови, О.Попов зазначив: "Все виписане у законодавстві. Є повноваження міського голови, є глави адміністрації. Я принципово хочу сказати, що буду керуватися виключно вимогами законодавства, і буду вимагати це від всіх".

Чиновник зазначив, що міський голова повинен брати участь у розробленні і формуванні міського бюджету, як головного фінансового документа міста, також він відповідає за роботу міської ради.

"Так що повноважень є багато цікавих", - додав О.Попов.

Нагадаємо, про те, що Президент України Віктор Янукович звільнив главу КМДА Л.Черновецького і призначив на цю посаду О.Попова, стало відомо 16 листопада. До того ж Л.Черновецький залишається обраним мером Києва і не буде оскаржувати рішення про своє звільнення з посади глави КМДА.

Про те, як розділили повноваження Л.Черновецький і О.Попов, читайте тут>>>

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини