RU

Попов розділив обов'язки між заступниками

17.01.2011, 13:15
Попов розділив обов'язки між заступниками - Фото
f25811066518cb3cfd7ffd656afc3db3.jpg

Попов розділив обов'язки між заступниками

Глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов (на фото) затвердив новий перелік головних управлінь, управлінь та інших структурних підрозділів КМДА, які підпорядковані безпосередньо главі та його заступникам. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі мерії.

Так, О.Попов особисто контролюватиме діяльність Головного управління охорони здоров'я, Головного управління транспорту і зв'язку і Управління справами.

Перший заступник глави КМДА Олександр Мазурчак буде займатися роботою Головного управління комунального господарства, Головного управління житлового господарства, Головного управління контролю над благоустроєм, Головного управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження, Головного управління з питань надзвичайних ситуацій, Головного управління екології і охорони природних ресурсів, Інспекції державного технічного нагляду, Відділу охорони праці та управління ритуальних послуг.

Заступник глави КМДА Анатолій Голубченко готуватиме столицю до проведення фінальної частини Євро-2012, йому буде підпорядковане відповідне Головне управління.

Заступник глави КМДА Руслан Крамаренко буде займатися діяльністю Головного фінансового управління, Головного управління внутрішнього фінансового контролю і аудиту, Головного управління економіки та інвестицій, Головного управління цінової політики, Головного управління з питань регуляторної політики і підприємництва, Головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики, Головного управління з питань захисту прав споживачів, а також Головного управління торгівлі і побутового обслуговування населення.

Заступник глави КМДА Михайло Кучук контролюватиме роботу Головного управління містобудування і архітектури, Головного управління капітального будівництва, Головного управління житлового забезпечення, Головного управління земельних ресурсів.

Заступник глави КМДА Леонід Новохатько буде займатися діяльністю Головного управління культури, Головного управління освіти і науки, Головного управління у справах сім'ї, молоді і спорту, Управління у справах національностей і релігій, Головного управління праці та соціального захисту населення, Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни і праці, Служби у справах дітей, Головного управління охорони культурної спадщини.

Заступнику глави КМДА Олександру Пузанову буде підпорядкований Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської держадміністрації), Головне управління комунальної власності Києва, Головне управління з питань внутрішньої політики і зв'язків з громадськістю, Головне управління з питань реклами, а також Управління преси та інформації і Державний архів Києва.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини