RU

Попов призначив собі нового заступника

23.12.2010, 13:15
Попов призначив собі нового заступника - Фото
38f749e35b3d095b3eb853adcd06e26f.jpg

Попов призначив собі нового заступника

Глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов (на фото) призначив Михайла Кучука на посаду заступника глави КМДА. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі столичної мерії.

Новий заступник глави КМДА буде займатися сферами капітального будівництва, містобудування і архітектури, а також житлового забезпечення.

М.Кучук закінчив Одеський інститут народного господарства (спеціальність "Економіст") і Одеський інженерно-технічний інститут (спеціальність "Інженер-будівельник").

До призначення на нову посаду він обіймав пост заступника Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів. Відповідно до розподілу обов'язків забезпечував виконання рішень Одеської міськради та його виконавчого органу з питань містобудування, комплексної забудови, житлово-цивільного, промислового, енергетичного і капітального будівництва тощо.

Крім того, М.Кучук контролював розподіл житла і стан протизсувних і берегозахисних споруд, а також архітектурно-художнє оформлення міста.

У 2007 році удостоєний звання "Заслужений будівельник України", з 2009 року - кавалер ордена "За заслуги" III ступеня, у 2010 році отримав нагороду Міністра оборони України.

Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини