RU

Попов обіцяє погасити борги з зарплати у Києві

04.10.2010, 15:45

Борги з зарплати на комунальних підприємствах столиці ліквідовані. Однак ситуація на підприємствах державної форми власності залишається складною. Тому найближчим часом питання з кожного з них буде розглянуто в індивідуальному порядку. Про це сьогодні заявив перший заступник мера Києва Олександр Попов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі мерії, єдиним комунальним підприємством, де залишалося відкритим питання наявності боргів з виплати зарплати, був "Київпастранс". Однак сьогодні начальник підприємства Микола Ламбуцький заявив, що у кінці вересня вони були погашені на 100%. Також, за словами чиновника, були виплачені всі поточні платежі.

"КП "Київпастранс" було одним із найбільш проблемних комунальних підприємств, адже у певний період заборгованість з заробітної плати досягала 40 млн. грн. Щоб оперативно вирішити це питання, ми залучили і Міністерство фінансів, і наші служби. Тепер можна з впевненістю казати, що станом на 1 жовтня ліквідована заборгованість на всіх підприємствах комунальної форми власності. Завдання на майбутнє - не допустити її виникнення", - сказав О.Попов.

За словами чиновника, питання кожного державного підприємства або акціонерного товариства, де є борги з виплати заробітної плати, буде розглянуто в індивідуальному порядку. "Ми плануємо організувати нашу роботу так, щоб до кінця року мінімізувати борги на всіх підприємствах Києва", - наголосив він.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>
Ринок праці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини