RU

Попов обіцяє навести порядок зі стихійною торгівлею у метрополітені

28.03.2011, 12:25
Попов обіцяє навести порядок зі стихійною торгівлею у метрополітені - Фото
fc7856a7d2589141cbccdf039f1db3a4.jpg

Попов обіцяє навести порядок зі стихійною торгівлею у метрополітені
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов обіцяє навести порядок зі стихійною торгівлею у київському метрополітені. Про це він заявив сьогодні під час розширеної апаратної наради КМДА.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Попов зазначив, що останнім часом почастішали звернення людей з приводу того, що підземні переходи метро і сам метрополітен переобтяжені об'єктами торгівлі.

Він звернувся до начальника Головного управління КМДА з питань надзвичайних ситуацій Віталію Пшеничному з пропозицією до завтрашнього вечора підготувати розпорядження, яким буде створена спеціальна комісія для розгляду цього питання.

"Давайте з погляду профілактики надзвичайних ситуацій розглянемо це питання, пройдемося по наших станціях, подивимося, що там є, і ліквідуємо ті об'єкти, які заважають людям", - наголосив він.

О.Попов наголосив, що його категорична позиція полягає у тому, що у метро не може бути об'єктів торгівлі, які загрожують громадянам при вході і виході з підземки. "Це нереальні речі у принципі, тому тут ми, безумовно, порядок наведемо, ну, і естетичний вигляд самого метро – він повинен бути на рівні, ми ж столиця. Тому якщо і залишати якусь торгівлю, вона повинна бути належно архітектурно оформлена", - пояснив він.

На думку глави КМДА, головний принцип при підході до вирішення цього питання – потреби громадян. "Головне - це потреби. Навіщо там ковбасою торгувати, якщо вона продається там, де це потрібно? Але якщо це друковані видання, це інша справа. Люди йдуть на роботу, купують пресу. Але навіть у цій торгівлі ми повинні організувати нормальні умови для торгівлі. Тому в мене немає сумнівів, що ми порядок тут наведемо", - наголосив він.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини