RU

Попов доповів Януковичу про столичні реформи

08.02.2011, 16:25
Попов доповів Януковичу про столичні реформи - Фото
cf00a62c0d3bf341d7b51ddb6500aa7b.jpg

Попов доповів Януковичу про столичні реформи

Глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов (на фото) сьогодні відзвітував Президенту України Віктору Януковичу про економічний розвиток столиці у 2010 році. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"За друге півріччя вдалося стабілізувати ситуацію, і отримати позитивні тенденції практично за всіма соціально-економічними показниками", - зазначив він.

Глава КМДА також заявив, що у 2011 році міська влада планує приблизно на 40% збільшити обсяги будівництва житла і почати реалізацію програми, за якою половину його вартості компенсуватиме уряд і місцевий бюджет. "Таких квартир побудують 1550. Це дуже цікава програма, якої раніше у Києві не було", - зазначив він.

Крім того, О.Попов повідомив Президенту про плани столичної влади з розвитку дорожнього будівництва, зокрема - спорудження Подольського мосту, який повинен бути практично завершений протягом року.

"Президент підтримав такі пропозиції", - наголосила КМДА. За його словами, на 2011 рік заплановано відкриття однієї станції метро.

"У нас дуже серйозні програми, які ми активно реалізовуємо. І на контролі, і щодо подальшої реалізації - проекти, пов'язані з підготовкою до Євро-2012. Крім стадіону, який буде побудований до 20-річчя незалежності України, ми також виконуємо істотний обсяг робіт, пов'язаний з благоустроєм центральних вулиць, фасадів, прилеглої території", - заявив О.Попов.

Під час бесіди він також повідомив главі держави про реалізацію у Києві проектів, що ініціює Президент, - реформування ЖКГ, медичного забезпечення киян тощо.

О.Попов зазначив, що у 2011 році заплановано відкриття 100 амбулаторій сімейної медицини, які, за його словами, повинні зробити первинну меддопомогу більш доступну для жителів столиці. Крім того, у другому півріччі поточного року повинні бути впроваджені соціальні картки киян.

"Ми отримали підтримку Президента у реалізації програм реформ, а також його пропозиції і рекомендації з активізації співпраці із Кабінетом Міністрів у вирішенні цих питань", - заявив глава КМДА.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>
Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини