RU

Понад 50 тисяч киян отримають перерахунок за опалення

03.03.2017, 13:48
Понад 50 тисяч киян отримають перерахунок за опалення - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
Житлово-комунальна інспекція в Києві з 23 січня отримала 301 скаргу. Міська влада виявила ряд порушень, в результаті перед Київенерго поставлено питання про перерахунок.

У Києві понад 50 тисяч сімей отримають перерахунок за опалення. Житлово-комунальна інспекція в Києві з 23 січня отримала 301 скаргу. Міська влада виявила ряд порушень, в результаті перед Київенерго поставлено питання про перерахунок. Про це повідомляє прес-служба КМДА

"Ми виявили неправомірні нарахування в будинках з лічильниками: показання з лічильників або не знімалися, або були зняті несвоєчасно. Виявлено нетипові проблеми, такі як некоректна робота лічильника, помилки при виготовленні проектної документації на установку будинкового лічильника. Наші інспектори зафіксували неполадки в роботі лічильників і інших елементів теплопунктів, наприклад, непрацездатні регулятори перепаду тиску, що в свою чергу призводить до перевитрати теплоносія", - повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Пантелєєв відзначив, що причиною некоректних нарахувань стала також невідповідність площ - коли заявлена ​​опалювальна площа нижче, ніж фактична, на яку нараховується тепло. Це викликано прибудовами, перебудовами і нелегальним збільшенням опалювальних площ.

"Також причиною таких нарахувань стають квартирні лічильники, коли деякі мешканці не надають обсяги споживання. В результаті, спожите ними тепло налічувалося іншим жителям, які не мають квартирних приладів обліку. Адже теплопостачальник при наявності приладу обліку зобов'язаний нараховувати за його свідченнями", - зазначив заступник голови КМДА.

Читайте також: Платіжки за опалення: киянам пояснили великі нарахування

13 січня повідомлялося, що єдина платіжка, яка була розіслана киянам головним інформаційно-обчислювальним центром (ГІОЦ), є недійсною, а оплата послуг Київенерго повинна відбуватися виключно за її рахунками.

11 січня повідомлялося, що Київенерго вибірково проінспектувало квартири киян, які скаржилися на недостатню температуру в приміщенні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини