Подорожчання проїзду в метро: як кияни хочуть заощадити - фото

13.07.2018, 15:54
Подорожчання проїзду в метро: як кияни хочуть заощадити - фото - Фото
Фото: The Village

Кияни намагаються записати на безконтактні карти поїздки по п'ять гривень, щоб заощадити перед подорожчанням

З 14 липня проїзд в київському метрополітені подорожчає на 3 гривні і буде коштувати 8 гривень. Перший час старі жетони будуть дійсними, то ж саме стосується поїздок на безконтактних картках.

На деяких станціях метро стоять великі черги - люди хочуть купити жетони і поповнити картки за старою ціною.

Зокрема, черги стоять на станції "Контрактова площа". У соцмережах пишуть, що там вимкнені автомати, а жетони продають в одній касі.

Черга на станції метро "Контрактова площа" (фото - The Village)

Прес-секретар метрополітену Наталія Макогон в Facebook нагадала, що всі записані на картку поїздку будуть дійсними. Зараз при покупці 50 поїздок одна поїздка коштує 4,5 грн, а завтра буде коштувати 6,5 грн.

"Включайте калькулятори, вважайте власну економію грошей і часу. Картки можна купити і поповнити у всіх касах", - написала Макогон.

До кінця липня можна буде використовувати синій жетон, обмінявши його на новий - зелений - без доплати. Один жетон обмінюється в будь-якій касі, два і більше - в сервісних центрах на станціях "Майдан Незалежності", "Дорогожичі", "Політехнічний інститут", "Дарниця" (вестибюль № 2) щодня з 8:00 до 19:00.

Київська влада пояснює подорожчання проїзду в комунальному наземному і підземному транспорті спробою уникнути кризи в транспортній сфері столиці.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам