Подорожчання проїзду в метро Києва: що робити з синіми жетонами

13.07.2018, 12:43
Подорожчання проїзду в метро Києва: що робити з синіми жетонами - Фото
Киевский метрополитен

З 14 липня вартість разової поїздки в метро зросте до 8 грн, і прес-служба підземки дає роз'яснення щодо раніше куплених жетонів і проїзних

До кінця липня сині жетони можна буде обмінювати на зелені без доплати, з серпня за їх обмін доведеться доплачувати, а з вересня вони повністю будуть замінені зеленими жетонами по 8 грн. Про це повідомляє прес-служба столичного метрополітену.

Поїздки, записані до 14 липня на безконтактні картки метро або метропас, залишаються дійсними. Метропас можна поповнити на станції "Кловська", безконтактні картки - на будь-якій станції.

Всі придбані місячні проїзні квитки залишаються дійсними до кінця липня.

Також до кінця липня можна буде використовувати синій жетон, обмінявши його без доплати. Один жетон обмінюється в будь-якій касі, два і більше - в сервісних центрах на станціях "Майдан Незалежності", "Дорогожичі", "Політехнічний інститут", "Дарниця" (вестибюль №2) щодня з 8:00 до 19:00.

З серпня за обмін синіх жетонів на зелені доведеться доплачувати або обмінювати їх пропорційно новій вартості. Це можна буде зробити в тих сервісних центрах, що вказані вище.

З 1 вересня 2018 року раніше придбані сині жетони обміну не підлягають і кошти за них не повертаються.

Дивіться також: Подорожчання проїзду до 8 грн: біля КМДА зібралася акція протесту

Термін дії безконтактної картки збільшується з 6 до 12 місяців і буде обчислюватися не з дати останнього поповнення, а з дати останнього використання. Кількість поїздок, одноразово придбаних на пластикову безконтактну картку, не може перевищувати 50, а загальна кількість таких поїздок не може перевищувати 100. Заставна вартість пластикової безконтактної карти складе 15 грн. Вартість невикористаних поїздок, які залишилися на безконтактній картці, термін якої закінчився, не повертається.

Місячний проїзний на метро без обмеження кількості поїздок буде коштувати 610 грн; на два види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) - 570 грн .; на два види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) - 670 грн.

Також в метро вводиться новий тип проїзних: 10 поїздок на 5 календарних днів (по 75 грн.), 14 поїздок на 7 днів (за 104 грн.) І 30 поїздок на 15 календарних днів (за 210 грн.).

Київська влада пояснює подорожчання проїзду в комунальному наземному і підземному транспорті спробою уникнути кризи в транспортній сфері столиці.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих