RU

Податківці викрили фінансову аферу у Києві

26.06.2009, 11:48

Податкова міліція викрила діяльність одного зі столичних підприємств, посадові особи якого неодноразово перераховували гроші за безготівковим розрахунком зі свого розрахункового рахунку на інший за нібито виконані ремонтно-будівельні роботи. При перевірці з'ясувалося, що підприємство, на рахунки якого перераховувалися значні суми, зареєстроване на підставну особу і за юридичною адресою не розміщується, тобто є фіктивним.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі Державної податкової адміністрації у Києві, виявилося, що план з ухилення від сплати податків і переведення безготівкових коштів у готівку розробив один з фундаторів підприємства - 45-річний киянин.

За інформацією відомства, у щомісячні податкові декларації по податку на додану вартість вносилися явно неправдиві відомості про занижені суми податкових зобов'язань по ПДВ.

Дії директора підприємства призвели до незаконного завищення податкового кредиту на податку на додану вартість і ухилення від сплати податку на загальну суму більше за 2 млн.грн.

Щодо зловмисника Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України (умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини