RU

Податківці викрили аферу з "приватизацією" автовокзалу "Теремки"

23.07.2008, 14:05

Працівники головного відділу податкової міліції у Голосіївському районі м. Києва розкрили черговий злочин у сфері оподаткування. Обдурити державу намагалося державне підприємство, зареєстроване у м. Вишгород.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі Державної податкової адміністрації у м. Києві, під час документальної перевірки підприємства, основний напрям діяльності якого - функціонування інфраструктури автомобільного та міського транспорту, співробітники податкової міліції виявили значні порушення податкового законодавства.

Перевіркою встановлено, що посадові особи підприємства, зловживаючи службовим становищем, з порушенням вимог Закону України "Про особливості приватизації об'єктів незавершеного будівництва" та Положення про порядок відчуження основних коштів, що є державною власністю, приватизували недобудований автовокзал "Теремки" у Голосіївському районі столиці.

Для цього було укладено договір з приватним підприємством, якому за договором і був переданий внесок у вигляді об'єкта незавершеного будівництва - автовокзалу "Теремки" вартістю понад 5 млн. грн. Одночасно було узгоджено і демонтаж, і знесення автовокзалу.

Таким чином, об'єкт державної власності було незаконно знесено, а будівельні матеріали, придатні для повторного використання і які є державною власністю, зникли.

Порушено кримінальну справу за фактом здійснення злочину, передбаченого ч.2 ст. 233 (незаконна приватизація державного, комунального майна) і ч.2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Триває слідство.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини