RU

Податківці викрили аферу у стилі "Еліта-Центру" в Києві

11.09.2009, 16:35

Працівники управління податкової міліції Києва спільно з працівниками Генеральної прокуратури України викрили велику житлову аферу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі Державної податкової адміністрації у Києві, з'ясувалося, що ще у 2005 році житель Криму створив у Києві будівельну компанію із будівництва житлових будинків. Для цього у 2007-2008 рр. він почав укладати інвестиційні договори з фізичними особами для фінансування будівництва житлового будинку. Але виявилося, що у цьому будинку на одну квартиру претендували кілька власників. При цьому будівельник отримував гроші, не платячи податки, і взагалі не мав наміру починати будівництво. На сьогодні інвестори квартири так і не отримали, а заплачені гроші їм не повернули. Всього псевдозабудовник зібрав більше 6 млн.грн. внесків. Щоб привласнити ці гроші він через низку фіктивних фірм виводив їх за кордон. Держава ж не дорахувалася 1 млн.грн. податків.

Стосовно бізнесмена порушено кримінальну справу за фактом розтрати чужого майна за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 і ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Нагадаємо, за даними МВС, внаслідок будівельної афери "Еліта-Центр", яку було розкрито у лютому 2006 року у Києві, постраждали 1759 осіб.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини